PS Plus - logo - tęcza - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

1 komentarz

Tagi: ,

PS Plus na rok za jedynie 173 zł z groszami! Tak tanio dawno nie było

Szukacie taniego PS Plus na 12 miesięcy? No to już znaleźliście! Wraz ze sklepem Eneba przygotowaliśmy dla Was jeszcze jeden kod promocyjny. Jeśli go użyjecie, zakupicie dostęp do usługi za tak tanio, jak od dawna nie było.

Ważne – kod rabatowy jest przeznaczony wyłącznie dla Czytelników PlanetaGracza.pl i zadziała jedynie po przejściu na stronę Eneba z poniższego linku. Jeśli z jakiegoś powodu sklep nie zaakceptuje kodu, spróbujcie powtórzyć proces składania zamówienia w trybie incognito i skasujcie pliki cookies.

Promocja trwa do 11 listopada 2021 roku, do godziny 10:00.

Uwaga – powyższa cena obowiązuje w momencie pisania tego tekstu jedynie po wybraniu najtańszej oferty z listy sprzedawców. Ewentualne różnice w cenie (choć w granicach kilkudziesięciu groszy) mogą wynikać z wahania kursu Euro.

Pełną instrukcję skorzystania z kodu rabatowego znajdziecie w tym miejscu.

Warto zainteresować się Plusem, ponieważ w listopadzie subskrybenci usługi zgarną aż 6 tytułów, w tym 4 możliwe do zagrania bez dodatkowych akcesoriów. Aż połowę ze wszystkich gier można zagrać z goglami PS VR, co na pewno jest niezłą gratką dla graczy lubujących się w rozgrywce w wirtualnej rzeczywistości.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%