PS Plus na rok za jedynie 173 zł z groszami! Tak tanio dawno nie było

PS Plus Extra i Premium na styczeń 2023. Nowa oferta, ale bez jednej gry
PS4 PS5

Szukacie taniego PS Plus na 12 miesięcy? No to już znaleźliście! Wraz ze sklepem Eneba przygotowaliśmy dla Was jeszcze jeden kod promocyjny. Jeśli go użyjecie, zakupicie dostęp do usługi za tak tanio, jak od dawna nie było.

Ważne – kod rabatowy jest przeznaczony wyłącznie dla Czytelników PlanetaGracza.pl i zadziała jedynie po przejściu na stronę Eneba z poniższego linku. Jeśli z jakiegoś powodu sklep nie zaakceptuje kodu, spróbujcie powtórzyć proces składania zamówienia w trybie incognito i skasujcie pliki cookies.

Promocja trwa do 11 listopada 2021 roku, do godziny 10:00.

Uwaga – powyższa cena obowiązuje w momencie pisania tego tekstu jedynie po wybraniu najtańszej oferty z listy sprzedawców. Ewentualne różnice w cenie (choć w granicach kilkudziesięciu groszy) mogą wynikać z wahania kursu Euro.

Pełną instrukcję skorzystania z kodu rabatowego znajdziecie w tym miejscu.

Warto zainteresować się Plusem, ponieważ w listopadzie subskrybenci usługi zgarną aż 6 tytułów, w tym 4 możliwe do zagrania bez dodatkowych akcesoriów. Aż połowę ze wszystkich gier można zagrać z goglami PS VR, co na pewno jest niezłą gratką dla graczy lubujących się w rozgrywce w wirtualnej rzeczywistości.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie