W tym tygodniu do Xbox Game Pass trafi dodatkowa gra

Xbox Game Pass
Xbox Series Xbox Series S XOne

Xbox Game Pass dostanie w tym tygodniu kolejną pozycję. Będzie to wydana oryginalnie w 2019 roku Dicey Dungeons autorstwa Terry’ego Cavanagha.

Twórcę znamy przecież z docenionych, świetnie przyjętych „indyków”!

Xbox Game Pass z grą-niespodzianką

Wszyscy subskrybenci XGP (którego w wersji PC wciąż da się nabyć za bagatela 4 złote na 3 miesiące) mogą już zacierać ręce. Do usługi trafić ma bowiem kolejna, dodatkowa gra. Szczególnie fani produkcji indie mają się z czego cieszyć.

Terry Cavanagh jest znanym twórcom świetnie przyjętych tytułów jak VVVVVV czy Super Hexagon. W 2019 roku wydał jednak jeszcze jedną grę – Dicey Dungeons. Do tej pory dostępna była wyłącznie na PC i Nintendo Switch.

Dlatego też szczególnie cieszy informacja, że już jutro, tj. 11 listopada 2021 roku, gra trafi do usługi Xbox Game Pass. Będą mogli odpalić ją posiadacze Xbox One i Xbox Series X i S. Dicey Dungeons szczególnie zainteresuje fanów RPG, karcianek i rougelikeów.

Wciel się w wielką chodzącą kostkę i walcz o przetrwanie w stale zmieniającym się lochu! Czy zdołasz uciec przed kaprysami Pani Losu?

Oficjalny opis gry na Steam

Poniżej mamy dla Was zwiastun gry z jej wersji „steamowej”. Przypominamy również, że już za moment odpalimy także inne świetne gry w ramach XGP, jak choćby jedną z części odświeżonego GTA Trilogy czy Halo Infinite.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie