Battlefield 2042 - Hazard Zone - walka wrogich sobie żołnierzy, dwójka bliżej chowa się za osłoną

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Battlefield 2042 jeszcze nie wyszedł, a nowa część rzekomo już powstaje

Battlefield 2042 wkrótce będzie dostępny dla graczy i tytuł można już pobrać na prawie każdej platformie. Co ciekawe, EA miało dość szybko dać zielone światło kolejnej odsłonie serii.

Wskazuje tak wiarygodny insider, Tom Henderson. Twierdzi on, że studio DICE przenosi już produkcję do swojego kolejnego projektu. Co więcej, wchodząca do preprodukcji gra to nie Star Wars Battlefront III, a kolejny Battlefield. Nie jest to jednak nic absolutnie pewnego.

Rozpoczęła się migracja z Battlefield 2042 z powrotem do innych projektów.
Criterion wraca do swojego projektu Need for Speed, a studio DICE do swojego następnego tytułu, który ma być kolejnym Battlefieldem, a nie Battlefrontem III.

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Oczywiście nie oznacza to, że BF2042 nie otrzyma wsparcia po premierze. Gra nadal będzie rozwijana i aktualizowana, wszak do tworzenia dodatkowej zawartości nie jest potrzebne całe, duże studio. Dodatkowo niewykluczone, że grą zajmie się też zespół Ripple Effect, choć nie jest to pewne.

Produkcja nowej odsłony serii po zakończeniu prac nad poprzednią jest standardem w przypadku stale rozwijanych marek pokroju Battlefield czy Call of Duty. Nie musicie się martwić, że DICE porzuci BF2042 chwilę po premierze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%