Nowe gry na PS4 i PS5 - Skyrim Anniversary Edition

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe gry na PS4 i PS5. PlayStation poleca nostalgiczne tytuły

Nic tak nie cieszy serc graczy jak nowe gry, a tak się składa, że PlayStation ponownie wybrało swoje rekomendacje tegotygodniowych premier. W co ciekawego można zagrać w najbliższym czasie?

Bez wątpienia w tym tygodniu króluje nostalgia. Tak na pewno mogę powiedzieć o 3 z 4 polecanych tytułów. Nie oznacza to jednak, że nieco młodsi gracze nie będą mieli, czym się zainteresować.

Jurassic World Evolution 2 (9 listopada – PS4, PS5) to gra w sam raz dla fanów Parku Jurajskiego, bowiem w tej produkcji zadaniem jest zaprojektowanie i prowadzenie właśnie takiego ośrodka. Deweloperzy dodali również specjalny tryb, w którym przeżyjecie najważniejsze wydarzenia znane z dużego ekranu.

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition (11 listopada – PS4, PS5) to najbardziej kompletne wydanie piątych Pradawnych Zwojów. Poza wszystkimi dodatkami, znajdziecie masę fanowskich dodatków, w tym tych fabularnych oraz takich dodających ogrom nowego ekwipunku. Nie zabrakło nowych aktywności pobocznych takich jak łowienie i rozwijanie własnego zbioru akwarium.

GTA The Trilogy The Definitive Edition (11 listopada – PS4, PS5), czyli długo wyczekiwana składanka trylogii Grand Theft Auto. W ramach tego wydania otrzymacie „trójkę”, Vice City i San Andreas. Twórcy postanowili nieco odświeżyć oprawę graficzną, ale zachowali przy tym ducha oryginałów. Usprawniono także sterowanie, które nieco przypomina to z piątej odsłony cyklu.

Epic Chef (11 listopada – PS4) to dosłowny mix tak wielu gatunków, że podobnej produkcji nigdy wcześniej nie widziałem. Wcielcie się w kucharza w średniowiecznym świecie fantasy, który próbuje wspiąć się na szczyt kariery zawodowej. Rozwijajcie własne hodowle, z których będziecie czerpać składniki do swoich potraw. Nie zabrakło smoków, jednorożców i kolorowej, przyjemnej dla oka grafiki.

Oczywiście wyżej wypisane są tylko rekomendacje samego PlayStation na nowe gry. Jeśli interesują Was premiery produkcji także na pozostałe platformy, przejdźcie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%