brudne PS4 całe w kurzu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

9 komentarzy

7 lat bez czyszczenia PS4. Zobaczcie, jak wygląda wnętrze konsoli

Drodzy Czytelnicy, pamiętajcie dbać o swoje komputery, konsole i inne elektroniczne sprzęty, z których korzystacie na co dzień. W przeciwnym przypadku możecie doprowadzić urządzenia do takiego stanu, w jakim jest omawiane w tekście PS4.

Kurz, pył i inny brud to coś nieuniknionego wewnątrz konsol po wielu latach. Jeśli regularnie nie będziecie się tego pozbywać, możecie narazić Wasze sprzęty na znacznie krótszy żywot. Raz się zapomni, potem drugi, trzeci i nagle mija 7 lat. Tak mogą wyglądać skutki zapominalstwa, którym pochwalił się redditor o nicku Fickle_Conferenc_74.

brudne PS4 całe w kurzu
brudne PS4 całe w kurzu
brudne PS4 całe w kurzu
Źródło: Reddit

Czyściochem tego PS4 na pewno nie da się nazwać. To po prostu brudas, a ilość kurzu i pozostałych zanieczyszczeń po prostu przeraża. Można rzec, że czwarte PlayStation po prostu „nie ma czym oddychać”. O dziwo, choć według mnie ta „czwórka” powinna być już trupem, wcale tak nie jest.

7 lat zamknięte. Masa smrodu i przegrzewanie się w ciągu ostatnich dni. Otworzyłem tego wielkiego faceta i zobaczyłem rdzę i kurz. Cieszę się, że żyje i ma się dobrze!

– pisze Fickle_Conferenc_74 na Reddicie

Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, skąd się biorą osoby, które potrafią doprowadzić przedmioty do takiego zaniedbania. Przecież konsole do grania, a szczególnie PlayStation do tanich nigdy nie należały.

Ostatnio mogliście też przeczytać o nagraniu, w którym można zobaczyć, jak inny gracz zapuścił tak swoje PS5, że aż zamieszkał w nim pająk. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%