Total War: Warhammer III - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Total War: Warhammer III zachwyca rozmachem na zwiastunie. Poznajcie hordę ogrów

Total War: Warhammer III ukaże się już w lutym przyszłego roku. Niedawno ujawniono, że w ramach bonusów do zamówień przedpremierowych otrzymamy dostęp do rasy ogrów.

Studio Creative Assembly postanowiło zaprezentować wspomnianych mieszkańców uniwersum Warhammera. Z tej okazji otrzymaliśmy zwiastun z ujęciami złapanymi bezpośrednio na silniku gry. Jak na serię Total War przystało, zaprezentowana bitwa wygląda naprawdę zjawiskowo.

Ogry to okropne żarłoki, które sieją postrach nie tylko w kuchni, ale też na polu bitwy. Mają do swojej dyspozycji potężne maszyny, a także gromadkę krwiożerczych i dominujących na polu bitwy bestii.

Rasa ta była jedną z najbardziej wyczekiwanych w całej serii Total War: Warhammer i miło, że Creative Assembly rozda ją posiadaczom pre-orderów. Jeśli jednak nie chcecie inwestować w zamówienie przedpremierowe, DLC gwarantujące dostęp do ogrów kupicie także osobno po premierze gry. Nikt nie zostanie wykluczony z możliwości zaopatrzenia się w wygłodniałych wojowników.

Total War: Warhammer III zadebiutuje 17 lutego 2022 roku na komputerach osobistych. Niedawno ogłoszono też, że tytuł trafi na premierę do Xbox Game Pass, a w ramach subskrypcji otrzymamy również wszystkie przyszłe dodatki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%