Total War: Warhammer III zachwyca rozmachem na zwiastunie. Poznajcie hordę ogrów

Total War: Warhammer III - zrzut ekranu
PC

Total War: Warhammer III ukaże się już w lutym przyszłego roku. Niedawno ujawniono, że w ramach bonusów do zamówień przedpremierowych otrzymamy dostęp do rasy ogrów.

Studio Creative Assembly postanowiło zaprezentować wspomnianych mieszkańców uniwersum Warhammera. Z tej okazji otrzymaliśmy zwiastun z ujęciami złapanymi bezpośrednio na silniku gry. Jak na serię Total War przystało, zaprezentowana bitwa wygląda naprawdę zjawiskowo.

Ogry to okropne żarłoki, które sieją postrach nie tylko w kuchni, ale też na polu bitwy. Mają do swojej dyspozycji potężne maszyny, a także gromadkę krwiożerczych i dominujących na polu bitwy bestii.

Rasa ta była jedną z najbardziej wyczekiwanych w całej serii Total War: Warhammer i miło, że Creative Assembly rozda ją posiadaczom pre-orderów. Jeśli jednak nie chcecie inwestować w zamówienie przedpremierowe, DLC gwarantujące dostęp do ogrów kupicie także osobno po premierze gry. Nikt nie zostanie wykluczony z możliwości zaopatrzenia się w wygłodniałych wojowników.

Total War: Warhammer III zadebiutuje 17 lutego 2022 roku na komputerach osobistych. Niedawno ogłoszono też, że tytuł trafi na premierę do Xbox Game Pass, a w ramach subskrypcji otrzymamy również wszystkie przyszłe dodatki.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie