Jurassic World Evolution 2 - dinozaur

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Recenzje Jurassic World Evolution 2 już w sieci. Co nowego w Parku Jurajskim?

Zapowiedziana w sierpniu data premiery Jurassic World Evolution 2 wreszcie nadeszła. Gra otrzymała już pierwsze recenzje i fani poprzedniej odsłony chyba nie będą zawiedzeni.

W chwili publikacji tego artykułu, tytuł posiada średnią około 80 punktów w serwisie Metacritic. To bardzo przyzwoity wynik i jasno daje on do zrozumienia, że Evolution 2 to udana produkcja.

Wybrane oceny Jurassic World Evolution 2 prezentują się następująco:

  • The Gamer – 5/5
  • GamingTrend – 9.5/10
  • TheSixthAxis – 9/10
  • PushSquare – 8/10
  • PCGamesN – 7/10
  • ScreenRant – 2.5/5

Recenzenci zachwalają ilość i jakość nowości względem poprzedniej gry. Nowe dinozaury, budynki i systemy rozgrywki robią dobrą robotę, a całość została odpowiednio dopracowana. Dodatkowo jako zalety wymienia się nawiązania do filmów oraz przyjemną prostotę zabawy.

Oczywiście nie mogło być idealnie. Grze obrywa się za krótką i nierówną kampanię. Nie jest to też całkowicie świeże doświadczenie z uwagi na powrót znanej rozgrywki, która nie doczekała się rewolucyjnych zmian. Wymieniana w zaletach prostota też nie przypadła do gustu każdemu recenzentowi.

Podsumowując, jeśli podobało Wam się pierwsze Evolution, tutaj znajdziecie więcej tego samego z dodatkiem świeżej zawartości. Jeśli jednak poprzednia gra Was odrzuciła, być może i od tej się odbijecie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%