Gran Turismo 7 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gran Turismo 7 to raj dla fanów tuningu. Nowy materiał pokazuje wiele opcji

Polyphony Digital podzieliło się nowym materiałem z Gran Turismo 7. Tym razem skupiono się na tym, jak wygląda tuning w nadchodzącej produkcji.

Deweloperzy zadbali o największą liczbę części w historii całej serii. Każdy gracz ma otrzymać możliwość dokładnego przystosowania samochodu zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Myślę, że proces dostrajania samochodu do własnych preferencji, metodą prób i błędów, jest naprawdę przyjemny. W Gran Turismo 7 pojawi się największa liczba części, jakie kiedykolwiek były dostępne do tuningowania samochodów w grze (najpewniej w odniesieniu do gier Polyphony – red. ). Daje to graczom większe możliwości tuningowania swoich samochodów i dostosowywania ich do swoich potrzeb.

– powiedział szef Polyphony Digitak, Kazunori Yamauchi, w materiale

Polyphony Digital pokazało również kilka urywków rozgrywki z warsztatu, w którym stuningujemy nasze pojazdy. Cały materiał obejrzycie poniżej.

Jak już przygotujecie swój samochód, będziecie mogli cyknąć mu parę ładnych fotek. Niedawno zaprezentowano też tryb fotograficzny, o czym przeczytacie w tym artykule.

Gran Turismo 7 zadebiutuje 3 marca 2022 roku. Zagramy tylko i wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%