Gran Turismo 7 to raj dla fanów tuningu. Nowy materiał pokazuje wiele opcji

Gran Turismo 7 - zrzut ekranu
PS4 PS5

Polyphony Digital podzieliło się nowym materiałem z Gran Turismo 7. Tym razem skupiono się na tym, jak wygląda tuning w nadchodzącej produkcji.

Deweloperzy zadbali o największą liczbę części w historii całej serii. Każdy gracz ma otrzymać możliwość dokładnego przystosowania samochodu zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Myślę, że proces dostrajania samochodu do własnych preferencji, metodą prób i błędów, jest naprawdę przyjemny. W Gran Turismo 7 pojawi się największa liczba części, jakie kiedykolwiek były dostępne do tuningowania samochodów w grze (najpewniej w odniesieniu do gier Polyphony – red. ). Daje to graczom większe możliwości tuningowania swoich samochodów i dostosowywania ich do swoich potrzeb.

– powiedział szef Polyphony Digitak, Kazunori Yamauchi, w materiale

Polyphony Digital pokazało również kilka urywków rozgrywki z warsztatu, w którym stuningujemy nasze pojazdy. Cały materiał obejrzycie poniżej.

Jak już przygotujecie swój samochód, będziecie mogli cyknąć mu parę ładnych fotek. Niedawno zaprezentowano też tryb fotograficzny, o czym przeczytacie w tym artykule.

Gran Turismo 7 zadebiutuje 3 marca 2022 roku. Zagramy tylko i wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie