GTA The Trilogy The Definitive Edition - zrzut ekranu z Vice City

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Przeciek GTA The Trilogy The Definitive Edition. Zobaczcie rozgrywkę z każdej gry

Do sieci wyciekają materiały z rozgrywki z GTA The Trilogy The Definitive Edition. Niektórym graczom udało się uruchomić zestaw gier na swojej konsoli jeszcze przed premierą.

Materiały ukazują sam początek gier i pierwsze misje. Możemy przyjrzeć się zmianom w oprawie oraz delikatnym modyfikacjom rozgrywki. Nowości nie jest spektakularnie dużo, ale są widoczne na pierwszy rzut oka. Największe z nich zdecydowanie dotyczą grafiki, choć niektóre mechaniki zabawy również doczekały się drobnego odświeżenia.

Miejcie na uwadze, że poniższe materiały są dostępne w momencie publikacji artykułu. Niewykluczone, że Rockstar Games wkrótce zdejmie je z YouTube. Jeśli wyciekną inne materiały z odświeżonej trylogii GTA, artykuł będzie aktualizowany.

GTA The Trilogy The Definitive Edition ukaże się w cyfrowej wersji już 11 listopada. Zagramy na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch. Dodatkowo GTA III trafi do PlayStation Now, a GTA San Andreas do Xbox Game Pass.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%