Przeciek GTA The Trilogy The Definitive Edition. Zobaczcie rozgrywkę z każdej gry

GTA The Trilogy The Definitive Edition - zrzut ekranu z Vice City
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Do sieci wyciekają materiały z rozgrywki z GTA The Trilogy The Definitive Edition. Niektórym graczom udało się uruchomić zestaw gier na swojej konsoli jeszcze przed premierą.

Materiały ukazują sam początek gier i pierwsze misje. Możemy przyjrzeć się zmianom w oprawie oraz delikatnym modyfikacjom rozgrywki. Nowości nie jest spektakularnie dużo, ale są widoczne na pierwszy rzut oka. Największe z nich zdecydowanie dotyczą grafiki, choć niektóre mechaniki zabawy również doczekały się drobnego odświeżenia.

Miejcie na uwadze, że poniższe materiały są dostępne w momencie publikacji artykułu. Niewykluczone, że Rockstar Games wkrótce zdejmie je z YouTube. Jeśli wyciekną inne materiały z odświeżonej trylogii GTA, artykuł będzie aktualizowany.

https://www.youtube.com/watch?v=Uk706HvkZlU
https://www.youtube.com/watch?v=pyWXkvH207s
https://www.youtube.com/watch?v=DE5c6jZpvSA

GTA The Trilogy The Definitive Edition ukaże się w cyfrowej wersji już 11 listopada. Zagramy na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch. Dodatkowo GTA III trafi do PlayStation Now, a GTA San Andreas do Xbox Game Pass.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie