Elex II z oficjalną datą premiery i edycją kolekcjonerską. Dostaniemy bogate wydanie

Elex II - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Elex II dostał w końcu oficjalną datę premiery. Polski wydawca pochwalił się również dość bogatą edycją kolekcjonerską. Na szczęście fani studia Piranha Bytes nie muszą długo na nią czekać.

Pierwsze część Elex została w miarę nieźle przyjętą grą RPG łączącą fantasy z science-fiction. „Dwójka” ma szansę udowodnić, że porównania do Gothica są zasadne.

Elex II – data premiery

Najnowsza produkcja ze studia ojców Gothica zapowiada się świetnie dla… entuzjastów pozostałych produkcji Piranha Bytes. Trzeba przyznać, że Elex jak na dzisiejsze standardy nie imponuje, ale potrafi dostarczyć solidną porcję rozrywki.

Zmierza do nas bezpośrednia kontynuacja, która przeniesie nas nieco w przyszłość, ale ponownie wcielimy się w Jaxa. Twórcy nie ukrywają, że ich zamiarem jest dostarczenie podobnego produktu, jednak jeszcze bardziej dopracowanego. Znów dostaniemy ogromny, otwarty świat, dowolność eksploracji i wiele klasycznych dla gier RPG mechanik.

Jeżeli czekacie na kolejną porcję przygód na planecie Magalan spieszymy donieść, iż premiera gry zaplanowana została na 1 marca 2022 roku. Oznacza to, że fani marki wcale nie muszą tak długo czekać. Dla chętnych przygotowano nawet edycję kolekcjonerską.

Wewnątrz niej znajdziemy artbook w twardej oprawie, album na CD, brelok do kluczy, steelbook, ścieżkę dźwiękową i wyjątkową figurkę Alba. Całość wyceniono na 649,99 złotych.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie