EA wskrzesza legendarną serię bokserską. Nowe Fight Night rzekomo w produkcji

EA wskrzesza legendarną serię bokserską. Nowe Fight Night rzekomo w produkcji
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Wiemy, o jaką grę najpewniej chodzi EA, które rzekomo wskrzesza którąś „legendarną” serię. Z nieoficjalnych informacji wynika, że możemy szykować się na powrót Fight Night!

Nowe Fight Night to coś, czego fani boksu pewnie nawet nie śmieli oczekiwać. Mamy nadzieję, że seria wróci w wielkim stylu!

Fight Night powraca

EA ma w swoim portfolio naprawdę sporo różnych marek i pojedynczych tytułów, które, choć nie odniosły kasowego sukcesu, zostały nieźle przyjęte w swoim czasie. Dlatego też wielu graczy podekscytowało się na wieść o chęci wskrzeszenia „legendarnej marki„.

Domysłów było dużo. Pierwsze plotki w internecie wskazały na Populusa, niektórzy zgadywali, że chodzi o Medal of Honor, a jeszcze inni stawiali na którąś markę z bogatego portfolio EA Sports. Jeśli wierzyć doniesieniom serwisu VGC (a nie mamy powodu tego nie robić), szykujmy się na prawdziwy hit.

Serwis VGC, powołując się na źródła w EA Sports, informuje, że nowa gra z cyklu Fight Night roboczo zatytułowana „Moneyball” weszła we wczesną fazę produkcji. Niestety zdecydowano się o tymczasowym zawieszeniu prac. Deweloperzy skupiają się obecnie na innej grze, czyli nadchodzącej części UFC. Dopiero po jej premierze prace nad Moneyball ruszą pełną parą.

VGC miało rzekomo zobaczyć wewnętrznego e-maila kanadyjskiego studia. Było w nim wyjaśnione, że w ciągu najbliższej przyszłości UFC 5 jest główną pozycją, nad którą pracują twórcy. Chcą oni przede wszystkim zadbać o „wysoką jakość” tytułu.

Jesteśmy bardzo podekscytowani UFC 5 i… chcemy uniknąć rozproszenia uwagi, jakiego w ostatnim czasie doznało kilku członków naszego zespołu kierowniczego, abyśmy mogli skupić się wyłącznie na dostarczeniu UFC 5 w wysokiej jakości.

Fragment z wewnętrznego e-maila studia

Przedstawiciel studia zapytany o najnowsze rewelacje uznał, że firma nie zamierza „komentować plotek i spekulacji”. Fani bokserskiej marki mogą jednak doczekać się jej wielkiego powrotu. Dotychczasowe odsłony serii zdobywały przecież bardzo dobre noty i w swoim czasie święciły prawdziwe triumfy. Niestety ostatnia odsłona Fight Night zatytułowana Champion ujrzała światło dzienne w dawno, bo w 2011 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie