Kolejny tytuł ekskluzywny na PlayStation 5 jest zarazem najdziwniejszą grą roku

PlayStation 5 Finger Fitness (1)
PS5

Finger Fitness – tak nazywa się najnowsza gra ekskluzywna na PlayStation 5. Konsola od Sony pozwoli na ćwiczenie sprawności palców.

Kolejna generacja sprzętu do grania to nie tylko rozwój technologii i nowa jakość, ale także nierzadko zaskakujące pomysły.

Z PlayStation 5 zadbacie o zręczne palce

Sony ma nosa do swoich gier (już-nie) ekskluzywnych. Tytuły od tego wydawcy prawie zawsze dostarczają prześwietne historie, nową jakość i wciągające na wiele długich godzin mechaniki rozgrywki. Choć czasami zdarzają się wydawnicze wpadki (oczywiście zewnętrznych deweloperów – patrzę na Ciebie, Life of Black Tiger), zazwyczaj każdy tytuł ukazujący się na konsoli od Sony trafi w czyjeś gusta.

Najnowszy „ekskluzyw” dla PS5 może więc spodobać się entuzjastom fitnessu, a w szczególności fanom wszystkich metod ćwiczenia zręczności swoich palców, ile by ich nie było. W PS Store pojawiła się gra Finger Fitness i w zasadzie nie muszę więcej wyjaśniać, bo wszystko wynika z jej tytułu.

Finger Fitness gra typu „idle” korzystająca z wszystkich nowych funkcji kontrolera! Kliknij na triggery, aby uzyskać punkty. Ulepsz swoje umiejętności i kup zwierzęta, które poprawią wynik i rozciągną twoje palce wskazujące!

Oficjalny opis gry na PS Store

Nie mam pojęcia, o co chodzi ze „zwierzętami, które poprawią wynik”, ale obawiam się, że produkcja albo będzie makabrycznym zwrotem akcji w stylu Doki Doki! Litelature Club albo… faktycznym trenerem palców.

Wystarczy jednak rzut oka na zwiastun, aby dowiedzieć się, że gra istotnie zaprezentować ma dokładnie to samo, co obiecuje opis. Spodziewajmy się więc nawalania w triggery, aby poprawić wydajność palców i… chyba to wszystko. Dziwię się jednak, bo najwidoczniej tytuł nie zaoferuje innych trybów. Wygląda niestety mniej bogato niż inny znany „finger fitness” z PlayStation 3, czyli Heavy Rain.

Tytuł na PS5 zadebiutować ma już 15 listopada bieżącego roku. Nie znamy jego ceny, mając nadzieję, że będzie darmowy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie