Netflix Games zaoferuje kolejny tytuł. To gra ze znanego uniwersum

Netflix nowości - logo
Mobile

Niedawno poznaliśmy pełną, dość skromną ofertę Netflix Games. Zapowiedziano wówczas, że będzie ona stale rozbudowywana. Tak też się stało i zapowiedziano kolejny tytuł, który do niej trafi.

To Hextech Mayhem, które zadebiutuje na PC i Nintendo Switch już 16 listopada. Tytuł ten ma trafić do oferty Netflix Games nieco później, choć nie ujawniono jeszcze konkretnej daty debiutu u giganta streamingu.

https://twitter.com/RiotForge/status/1458117184413073411

Hextech Mayhem jest czymś na wzór rytmicznej gry platformowej czerpiącej garściami z endless runnerów. Tytuł wygląda całkiem sympatycznie i na Steam kosztuje mniej niż 40 złotych. Jeśli nie skorzystacie z oferty Netflixa, ale chcecie ograć tę produkcję, zrobicie to dość niewielkim kosztem.

Za stworzenie gry odpowiada studio Choice Provisions, które możecie znać chociażby z serii BIT.TRIP Runner. To deweloperzy doświadczeni w gatunku prostych, ale bardzo intensywnych i wciągających gier.

Hextech Mayhem to z pewnością nie jedyna gra, która trafi w ciągu najbliższych miesięcy do zestawu tytułów od Netflixa. Kolejne pozycje powinniśmy poznać już niedługo, choć nie spodziewajmy się na razie, że będą to wysokobudżetowe superprodukcje rodem z PS5 i Xbox Series.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie