Netflix nowości - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Netflix Games zaoferuje kolejny tytuł. To gra ze znanego uniwersum

Niedawno poznaliśmy pełną, dość skromną ofertę Netflix Games. Zapowiedziano wówczas, że będzie ona stale rozbudowywana. Tak też się stało i zapowiedziano kolejny tytuł, który do niej trafi.

To Hextech Mayhem, które zadebiutuje na PC i Nintendo Switch już 16 listopada. Tytuł ten ma trafić do oferty Netflix Games nieco później, choć nie ujawniono jeszcze konkretnej daty debiutu u giganta streamingu.

Hextech Mayhem jest czymś na wzór rytmicznej gry platformowej czerpiącej garściami z endless runnerów. Tytuł wygląda całkiem sympatycznie i na Steam kosztuje mniej niż 40 złotych. Jeśli nie skorzystacie z oferty Netflixa, ale chcecie ograć tę produkcję, zrobicie to dość niewielkim kosztem.

Za stworzenie gry odpowiada studio Choice Provisions, które możecie znać chociażby z serii BIT.TRIP Runner. To deweloperzy doświadczeni w gatunku prostych, ale bardzo intensywnych i wciągających gier.

Hextech Mayhem to z pewnością nie jedyna gra, która trafi w ciągu najbliższych miesięcy do zestawu tytułów od Netflixa. Kolejne pozycje powinniśmy poznać już niedługo, choć nie spodziewajmy się na razie, że będą to wysokobudżetowe superprodukcje rodem z PS5 i Xbox Series.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%