W Forza Horizon 5 gracze niemal latają samochodami. Przypadkowy trik rodem z Szybkich i Wściekłych

forza horizon 5 trik
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Forza od zawsze była serią znacznie bardziej zręcznościową niż symulacyjną. Choć Forza Horizon 5 dopiero co wyszła, gracze już teraz robią w niej wyjątkowe rzeczy.

Trik rodem z serii „Szybcy i Wściekli” w najnowszej Forzy jest dziełem zupełnego przypadku.

Forza Horizon 5 ma latające samochody… tak jakby

Najnowsza część Forzy została przyjęta wyjątkowo dobrze, dzięki czemu gra z miejsca stała się najlepiej ocenianą nową produkcją tego roku. Ba, sam Phil Spencer, szef Xbox, odniósł się do imponujących wyników sprzedaży i niezwykle pozytywnych ocen.

Serię od zawsze kojarzy się znacznie bardziej z rozrywkowym, zręcznościowym modelem jazdy. Udowadnia to jeden z graczy, który zamieścił na forum Reddit stosowne wideo. Taki trik raczej nie byłby możliwy, gdyby w grze była realistyczna fizyka. Złamanie połowy jej praw skutkuje jednak wyczynem, który wydaje się wyjątkowo imponujący.

Użytkownik Zang1996 wstawił na Reddita krótkie wideo, które zobaczycie poniżej. Jak sam zaznacza, chciał on pobić swój własny rekord, ale w pewnym momencie coś poszło nie po jego myśli i wystrzelił się z rampy przy prędkości rzędu 346 km/h. Na samym początku samochód zrobił backflipa, który zręcznie przeszedł w 4 obroty wokół własnej osi. W powietrzu. I wylądował tyłem.

Za imponujące dokonanie gracz został nagrodzony wieloma punktami, choć dokładnej liczby nie znamy, gdyż wideo urywa się w tym momencie. Nie da się ukryć, że wyczyn jest naprawdę imponujący. Tym bardziej że wykonano go zaledwie chwilę od premiery.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie