DoGRYwka - czarnoskóry żołnierz w kapturze z Battlefield 2042, PS4 Pro z kontrolerem na tle brudnej powierzchni i prezenterka z Cyberpunk 2077

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – patch 1.3 do Cyberpunka, PS4 Pro „brudasek” i EA ostrzega przed banami w BF2042

Dziś CD Projekt Red poinformowało w sieci na temat zbliżającej się aktualizacji 1.3 do gry Cyberpunk 2077. Co takiego czeka graczy po pobraniu zbliżającego się patcha?

Na łamach Planety Gracza pojawił się też wpis o bardzo ubrudzonym PS4 Pro. Gracz po kilku latach użytkowania postanowił rozkręcić swoją konsolę. Uwaga, to nie jest jeden z tych najprzyjemniejszych widoków.

Battlefield 2042 nie miał jeszcze premiery, a Electronic Arts mówi już o ewentualnych pierwszych banach dla niektórych graczy. Co takiego zrobili? Więcej o tym przeczytacie w jednym z naszych dzisiejszych artykułów, a tych (jak zwykle) opublikowaliśmy całą masę! Sprawdźcie, czy przypadkiem czegoś nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się