Wiedźmin 3 Dziki Gon - Lit - Lumen Igni Totus

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Geralt nauczył się nowej sztuczki z ogniem, wystarczy, że pstryknie palcami

Mieliście kiedyś problem z zapaleniem lub gaszeniem pochodni w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon? Tak się składa, że powstała modyfikacja, która skończy wszelkie z tym związane katusze!

Mam na myśli dokładnie moda o nazwie Lit – Lumen Igni Totus. Jego twórca o nicku eNoodles zaimplementował do produkcji CD Projekt Red poprawioną mechanikę podpalania obiektów, które mają być źródłem światła.

W oryginale Geralt często nie może się połapać, którą pochodnię ma zapalić, jeżeli co najmniej dwie znajdują się w jego otoczeniu. Po instalacji tego fanowskiego rozszerzenia Wiedźmak po prostu zapali wszystkie będące w jego najbliższej okolicy.

Twórca dodał miłe urozmaicenie w formie możliwości edycji promienia, w którym mają się łapać przedmioty do użycia na nich Igni. Dzięki temu można np. ustawić tak mały zasięg, aby łatwiej zapalać pojedyncze obiekty. Dzięki temu ułatwieniu nie będzie trzeba patrzeć w ich kierunku, ponieważ będą się liczyć te w okręgu wokół głównego bohatera.

Modyfikację Lit – Lumen Igni Totus możecie pobrać stąd.

Jeśli lubicie tego typu użyteczne dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, to na Planecie Gracza znajdziecie ich całą masę. Wiecie, że zbieranie osiągnięć może być jeszcze przyjemniejsze? W tym artykule znajdziecie wszystko, czego Wam potrzeba.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się