PlayStation - nowe gry ps4 i ps5

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowości tego tygodnia na PlayStation. Powrót do Tsushimy i coś dla fanów symulatorów

Zbliżają się nowe gry na PS4 oraz PS5. W tym tygodniu zadebiutuje niewiele produkcji, ale za to spora część z nich to duże tytuły.

Gracze PlayStation mogli niedawno liczyć na wysyp mniejszych produkcji. W ostatnich tygodniach ukazały się nowe gry indie, ale też kilka nieco większych tytułów, które mogły przykuć uwagę większej liczby graczy. W tym tygodniu premier nie ma może zbyt wielu, ale za to mamy do czynienia z prawie samymi wysokobudżetowymi tytułami.

19 sierpnia sprawdzimy jedną grę i jeden dodatek. Tego dnia ukaże się ciekawy tytuł akcji, Recompile, a do Train Sim World 2 trafi rozszerzenie Rush Hour.

Mamy też coś dla fanów VR. 20 sierpnia na PS VR trafi strzelanina Fracked, w której będziemy strzelać, wspinać się oraz… jeździć na nartach. Nietypowe połączenie, ale zapowiada się bardzo ciekawie.

Również 20 sierpnia debiutują dwie inne, duże produkcje. Fani futbolu amerykańskiego dostaną w swoje ręce Madden NFL 22, a miłośnicy Ghost of Tsushima wreszcie zapoznają się z wersją Director’s Cut.

Tradycyjnie przypomnę, że jeśli szukacie wieści dotyczących premier na każdej platformie, mamy dla Was coś specjalnego. W tym artykule znajdziecie zestawienie najważniejszych debiutów tygodnia, które warto mieć na oku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się