NEON BEASTS - ktoś w przebraniu wilka na tle podpalonych budynków

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Brutalne Neon Beasts na nowym trailerze wypluwa z siebie krew, neony i tony amunicji

Do sieci trafił nowy trailer Neon Beasts – FPS-a wyglądającego jak tytuł inspirowany serią Hotline Miami i grą TimeSplitters. Tytuł zapowiada się na niezwykle brutalny i trudny shooter.

W weekend odbyły się cyfrowe pokazy wydawcy 3D Realms. Zaprezentowano wtedy między innymi Cultic, o którym możecie więcej przeczytać w tym artykule. Drugą wisienką na tym „torcie” okazało się Neon Beasts, a nowy materiał promujący tę produkcję możecie zobaczyć poniżej.

Premiera tej pokręconej produkcji ma mieć miejsce dopiero w 2022 roku na PS5, Xbox Series X|S oraz na PC. Za grę odpowiadają deweloperzy ze studia Blackstar Interactive Arts, w tym Sean Ryan, który pracował między innymi przy właśnie TimeSplitters Rewind. W związku z tym nie dziwię się, że na wielu powyższych kadrach czuć i ducha tej produkcji.

Zadaniem gracza jest zabicie postaci o imieniu Vincent. Główny bohater to tak zwana Bestia – morderca na zlecenie cechujący się bezwzględnością i brutalnością swoich działań. Podczas rozgrywki każdy wysypie na podłogę tony łusek po nabojach i splami swoje odzienie krwią wrogów.

Szczególnie do gustu przypadła mi stylistyka graficzna. Zauważyłem tu wiele detali, które wyróżniają wrażenia wizualne na tle konkurencji. Nie mam na myśli tylko neonowych barw, ale przede wszystkim bardzo specyficzny shader oraz dość szerokokątne pole widzenia. Taki FOV nadaje Neon Beasts jeszcze większego poczucia dynamiki, a przynajmniej takie wrażenie odniosłem po obejrzeniu tego zwiastuna.

A Wy co sądzicie? Dajcie znać w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się