Minecraft Dungeons - darmowy tydzień - nintendo switch online - bohaterowie idą przez most nad jeziorem lawy

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Minecraft Dungeons – darmowy tydzień nadchodzi, ale tylko na jednej z platform

Niedługo każdy abonent usługi Nintendo Switch Online będzie mógł za darmo przez tydzień sprawdzić Minecraft Dungeons – spin-off zakorzenionego już w popkulturze sandboxa studia Mojang.

To tygodniowe wydarzenie rozpocznie się już 18 sierpnia 2021 roku. W tym momencie każdy może pobrać grę wcześniej na pamięć swojej konsoli, aby przygotować się na rozgrywkę samemu lub ze znajomymi. Grę będzie można rozpocząć już od godziny 10:00 czasu polskiego w najbliższą środę. Tygodniowy trial zakończy się 24 sierpnia o 23:59.

Minecraft Dungeons to połączenie Diablo i Minecrafta. Produkcja znacznie rozszerza uniwersum rozwijane obecnie pod szyldem Microsoftu. W tym tytule napotkacie na masę przeciwników, których w głównej grze nie uświadczycie. Nie zabrakło masy broni i innych przedmiotów, a twórcy pomyśleli też o ich rozwijaniu. Zaimplementowano w tej pozycji naprawdę wygodny system ulepszania ekwipunku, który powinien przypaść do gustu wielu graczom.

A skoro mowa o wielu graczach, to w MD możecie zagrać samemu lub z maksymalnie 3 innymi graczami. Gra wspiera tryb kooperacji poprzez granie lokalnie lub przez internet. Niestety, w tym darmowym trialu nie uświadczymy 6 DLC, a te znacznie rozszerzają świat do eksploracji. Mimo to, należy pamiętać, że celem tego darmowego tygodnia jest sprawdzenie tego hitu, aby ewentualnie go później zakupić.

To jak? Planujecie sprawdzić ten tytuł w najbliższych dniach?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się