Call of Duty 2021 WW2
0 komentarzy

Wreszcie oficjalna data pokazu Call of Duty Vanguard. Koniec zabawy w podchody

W PlayStation Store pojawiła się data pokazu najnowszej odsłony Call of Duty Vanguard. W czwartek wszystko stanie się jasne.

Po raz kolejny źródłem informacji jest Tom Henderson, jednak tym razem informacja o pokazie nowego Call of Duty Vanguard znajduje się w oficjalnym sklepie PlayStation Store. Karta z grą została wzbogacona o datę prezentacji, czyli 19 sierpnia o godzinie 19:30 czasu polskiego. Pokaz może odbyć się w CoD Warzone, a przynajmniej tak sugeruje Henderson i fakt, że po kliknięciu planszy Vanguarda, przenosi nas do strony Warzone.

Czego się spodziewać? Ja obstawiam zwiastun, z którego otrzymamy odpowiedzi na najważniejsze pytania. Być może nawet szczegółową datę premiery!

Jeśli nie jesteście na bieżąco z najnowszym CoDem, to odsyłam Was pod ten link. Nasza redakcja opisuje wszelkie nowinki, które się pojawiają z nadchodzącym CoD Vanguard. W szczególności polecam tekst o analizie różnych przecieków z gry. Może już w czwartek dowiemy się, ile z nich było prawdziwych?

Na chwilę obecną wiemy, że Call of Duty Vanguard będzie miało setting drugiej wojny światowej, a jej premiera odbędzie się w ostatnim kwartale tego roku. Zagramy na PC, PS5, XSX S|X i prawdopodobnie na starszej generacji, czyli PS4 i XONE. Ciekawe co przypadnie graczom bardziej do gustu: II wojna światowa, czy wizja przyszłej wojny w Battlefield 2042?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się