Ghost of Tsushima Director's Cut - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Jest data pierwszych recenzji Ghost of Tsushima Director’s Cut

Wiemy, kiedy przeczytamy recenzje Ghost of Tsushima Director’s Cut. Gracze poznają oceny rozszerzonej wersji hitu już za parę dni.

Już 20 sierpnia zadebiutuje rozszerzone wydanie Ghost of Tsushima. Wprowadzi ono do gry zupełnie nową krainę, a także świeże misje i aktywności. Co więcej, wersja na PS5 otrzyma parę ulepszeń pokroju wsparcia DualSense oraz usprawnień oprawy.

Wybrani szczęśliwcy mogą już pobierać tytuł, ale wciąż nie wiemy, czy jest on tak naprawdę warty uwagi. Na odpowiedź na to jakże nurtujące pytanie nie poczekamy na szczęście zbyt długo. Termin zniesienia embarga na oceny nie jest już żadną tajemnicą.

Potwierdzono, że pierwsze recenzje przeczytamy już 19 sierpnia o godzinie 14:00 czasu polskiego. Poza recenzjami, możemy też liczyć na ujawnienie gameplay’u oraz większej ilości informacji o wersji Director’s Cut. Jakby nie patrzeć, o nowej wersji gry wciąż nie wiemy wszystkiego i gracze nadal mają niemało pytań.

Spodziewałbym się również, że dość szybko będzie nam dane zobaczyć porównania oprawy w wersji Director’s Cut i standardowej. Różnice zapewne nie będą ogromne, ale przypuszczam, że będzie się je dało bez problemu zauważyć gołym okiem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się