0 komentarzy

Tagi:

John Romero zapowiedział nowego moda do pierwszego DOOMa

John Romero jeden z ojców takich marek jak Wolfenstein 3D czy DOOM potwierdził, że Sigil 2 jest w produkcji.

Podczas trwania wydarzenia Realms Deep John Romero potwierdził, że Sigil 2 jest w trakcie produkcji. Dodatkowo deweloper zasugerował, że projekt znajduje się na bardzo wczesnym etapie, ale tytuł wykorzysta bazę z DOOM 2, a nie jak poprzednio DOOM 1. Choć wciąż nie znamy daty premiery, sam Romero o produkcji mówi tak:

Myślę, że to będzie warte, kiedy Sigil 2 wyjdzie, ponieważ jest w nim dużo poziomów i chcę się upewnić, że one wszystkie mają dobrą spójność oraz progresję, a poza tym są wymagające. Dają dużo frajdy podczas grania, to coś jak druga wersja DOOM tego, co czułeś na niektórych poziomach z Sigil.

John Romero

Pierwsza odsłona Sigil wyszła w 2019 roku jako darmowe rozszerzenie/ pakiet map dla DOOM. To klasyczna strzelanka FPS, w której przemierzając różne lokacje, gracz likwiduje napotkane monstra. Tytuł chwalono za wysoki poziom trudności, świetny soundtrack, ciekawe mapy i dające frajdy poziomy.

Co więcej, na pytanie, czy po Sigil 2 kolejne rozszerzenie będzie do Quake’a Romero odpowiedział tak:

Wiem, że następną rzeczą po Sigil 2, będzie prawdopodobnie właśnie to.

John Romero
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się