Okładka The Medium od Bloober Team, Lewandowski z dziwną miną w eFootball 2022, żołnierz z Call of Duty Vanguard

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Konami wzięło się za eFootball 2022, next-genowa gra od Bloober Team i recenzje CoD: Vanguard

Dziś premiera Call of Duty: Vanguard, a do sieci trafiły pierwsze recenzje tego tytułu. Ogólnie gra wypada naprawdę dobrze, choć część recenzentów zwraca uwagę na pewne niedociągnięcia kampanii.

Konami wydało większą aktualizację do eFootball 2022, która naprawia sporo dość kuriozalnych błędów. Opóźniono jednak premierę patcha 1.0.0 oraz wydanie mobilne produkcji. Firma zwraca pieniądze osobom, które zakupiły specjalną paczkę jeszcze przed możliwością skorzystania z jej zawartości.

Bloober Team rozpoczęło współpracę z innym studiem growym, aby wspólnie stworzyć next-genową produkcję. Czym jest kolejny z projektów krakowskiej firmy? To tylko kilka najciekawszych newsów z tego piątku, a kompletną listę znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%