Battlefield 2042 - inżynier jedzie czołgiem na wrogów

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Beta Battlefield 2042 to wielki hit, ale ostateczna wersja gry się zmieni – twierdzi EA

Szef EA skomentował kwestię bety Battlefield 2042. Jego zdaniem była ona wielkim hitem i pomoże we wprowadzeniu istotnych zmian do gry.

Andrew Wilson twierdzi, że beta zebrała w znacznej większości przypadków pozytywne opinie. Oczywiście pojawiły się słowa konstruktywnej bardziej lub mniej krytyki. Te pierwsze posłużą za wsparcie przy wprowadzaniu zmian do ostatecznej wersji BF2042.

Myślę, że ogólnie rzecz biorąc, opinie z bety były w przeważającej większości pozytywne. Było kilka dyskusji na temat niektórych elementów bety (…). Będziemy w stanie wykorzystać te opinie, te konstruktywne elementy i naprawdę zaimplementować je w grze. I ponownie, (…) to wcześniejszy build gry, którego użyliśmy do bety, ponieważ zespół kontynuuje pracę, dostraja i szlifuje ostateczny build. Więc czujemy się z tym naprawdę dobrze. Uważam, że kiedy myślisz o liczbach dotyczących wczesnego dostępu i ogólnie o liczbach dot. zaangażowania, powinieneś odczytać je jako ogromny popyt.

– powiedział CEO EA, Andrew Wilson, w trakcie podsumowania finansowego
Źródło cytatu: MP1ST

W betę Battlefield 2042 zaangażowało się prawie 8 milionów graczy. Nic dziwnego, że Electronic Arts jest pewne swego. Niemniej myślę, że opinie na temat wczesnej wersji gry nie były aż tak pozytywne, jak twierdzi szef EA – wystarczy spojrzeć na forum Reddit gry, na którym co rusz pojawiały się liczne komentarze wytykające problemy nowego BF-a.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%