PS Plus - the Persistence - Enhanced

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Next-genowy patch do gry z PS Plus już jest. Sprawdźcie, czy na pewno wzięliście dobrą wersję

Choć początkowo nie było to możliwe, The Persistence z PS Plus na listopad 2021 możecie już za darmo zaktualizować do wersji Enhanced. To jeden z tytułów stworzonych o sprzęcie PS VR, ale macie możliwość zagrania w niego bez gogli.

Next-genowa aktualizacja standardowo jest darmowa dla posiadaczy wcześniejszego wydania, jednakże do dzisiaj nie dało się skorzystać z tej okazji, jeśli pozyskaliście grę z Plusa. Na szczęście jest to już możliwe, a wystarczy, że w PS Store odszukacie produkcję widoczną z lewej strony poniższego screena.

PS Plus - The Persistence - Enhanced Edition - screen z PS Store ukazujący obie edycje

Enhanced znacząco wpływa na jakość oświetlenia i efektów cząsteczkowych. Wprowadza także tryb Dynamic 4K Performance oraz Raytracing Quality na konsoli PS5. Nie zabrakło także wsparcia dla haptycznych wibracji w przypadku gry na padzie DualSense. Poniżej możecie zobaczyć trailer, w którym wszystko zostało zaprezentowane:

Jak pisałem w jednym z moich wcześniejszych newsów, The Persistence zostało dodane w ramach pakietu dodatkowego z grami, które zostały stworzone z myślą o PS VR. Na szczęście ów produkcja posiada także możliwość przejścia jej „standardowo” – na kontrolerze. W związku z tym w listopadzie subskrybenci usługi PS Plus zgarniają aż 4 gry wspierające rozgrywkę bez wymaganych gogli do wirtualnej rzeczywistości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%