Premiera GTA The Trilogy The Definitive Edition coraz bliżej. Posiadacze PC mogą poczuć się poszkodowani

Premiera GTA The Trilogy The Definitive Edition coraz bliżej. Posiadacze PC mogą poczuć się poszkodowani
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Rockstar Games oficjalnie przekazał datę i godzinę uruchomienia GTA The Trilogy The Definitive Edition. Kolekcja odświeżonych gier ukaże się już za parę dni.

Nieco ponad pięć dni do premiery, a my wciąż nie dostaliśmy żadnego gameplayu… Miejmy nadzieję, że Rockstar o nas nie zapomniał.

GTA The Trilogy The Definitive Edition z konkretną godziną premiery

Twórcy serii GTA przekazali za pośrednictwem Twittera nowe szczegóły na temat premiery remastera trzech pierwszych trójwymiarowych odsłon serii Grand Theft Auto.

Niecały tydzień pozostał do premiery Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition, która odbędzie się 11 listopada. Przedpremierowe pobieranie jest już dostępne w Microsoft Store i Nintendo eShop. Przedpremierowe pobieranie w PlayStation Store rozpocznie się 6 listopada o północy.

Rockstar Games na Twitterze

Na oficjalnym blogu czytamy zaś, że gry zostaną odblokowane dokładnie 11 listopada o godzinie 15:00 czasu polskiego. Choć posiadacze konsol już teraz mogą wstępnie pobierać pliki z grą, właściciele “pecetów” nie mają zbytnio powodów do radości.

Wiemy bowiem, że “nowe-stare” GTA nie będzie dostępne do pobierana przed premierą na PC. Niestety, posiadacze tych maszyn muszą zaczekać, aż gra zostanie odblokowana. Wydawcy chcą nam jednak w pewien sposób to zrekompensować. Każda osoba, która zakupi odświeżone GTA przez oficjalną stronę producenta bądź przez Rockstar Games Launcher dostanie dodatkowy rabat 10 USD na każdą pozycję o wartości co najmniej 15 USD.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie