Horizon Forbidden West już blisko debiutu. Koreańczycy dali dobry znak

Horizon Forbidden West - zrzut ekranu
PS4 PS5

Od premiery Horizon Forbidden West dzieli nas tylko parę miesięcy. Wiele wskazuje na to, że obejdzie się nawet bez kolejnych opóźnień.

Produkcja ta doczekała się klasyfikacji w Korei. Organizacja Game Rating Administration Comittee (GRAC) zatwierdziła nadchodzący tytuł Guerilla Games, co jest bardzo dobrym sygnałem dla osób czekających na grę. Twórcy powoli szykują się do premiery i wysyłają swój tytuł do klasyfikacji. Najpewniej nie doczekamy się kolejnego opóźnienia premiery. Choć nadal nie jest to jeszcze nic w stu procentach pewnego.

Co ciekawe, Forbidden West jest według GRAC dziełem tylko dla osób pełnoletnich. Organizacja PEGI zadecydowała z kolei, że tytuł ten nadaje się dla graczy powyżej szesnastego roku życia i tak też było w przypadku Zero Dawn. Oczywiście wynika to z różnic kulturowych między Europą i Koreą.

Horizon Forbidden West to nie jedyna gra z uniwersum Aloy, która trafi do graczy w nadchodzących latach. Niedawno potwierdzono, że w drodze są kolejne tytuły ze świata opanowanego przez robotyczne dinozaury. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Gra ukaże się 18 lutego 2022 roku. Zagramy jedynie na PlayStation 4 i PlayStation 5, choć przecieki mówią też o dość szybkiej premierze na PC.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie