Gracze Call of Duty: Vanguard wściekli na jeden z trybów. “Proszę, anulujcie pre-ordery”

Zapowiedź Call of Duty Vanguard w Warzone - snajperka
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Tryb zombie do Call of Duty: Vanguard mocno wkurzył wielu graczy. Recenzje gry ujawniły poważne braki w lubianym przez fanów wariancie zabawy i niektórzy nawołują do anulowania zamówień przedpremierowych na grę.

Jednym z najważniejszych problemów trybu zombie jest brak ciekawej zawartości, który skutkuje szybko wkradającą się powtarzalnością i w końcu nudą. Choć tryb zombie jest też bardziej przystępny dla nowych graczy, najwięksi fani nieumarłych nie są zachwyceni zmianami.

Ludzie, jeśli nie jesteście w 100% przekonani do trybu zombie z Vanguard, proszę anulujcie swoje zamówienia przedpremierowe i nie kupujcie gry. To jedyna rzecz, która naprawdę pokaże Activision, że społeczność zombie jest naprawdę wkurzona tą żałosną zawartością premierową (lub jej brakiem). (…).
To jest dno dla społeczności zombie i jeśli wszyscy się zjednoczymy, może to będzie najniższy punkt w historii Call of Duty, a oni będą mogli wyciągnąć wnioski z tej smutnej wymówki “gry zombie”.

– napisał Death-Stroke01 na forum Reddit

Co więcej, niektórzy faktycznie anulują swoje pre-ordery. Pod zacytowanym wyżej wątkiem znalazło się paru graczy, którzy zdecydowali się na wycofanie zamówienia przedpremierowego.

Właśnie zażądałem zwrotu pieniędzy za mój pre-order Vanguard. Miałem naprawdę dobre oczekiwania co do trybu zombie (jestem graczem zombie od 2010 roku, grałem w BO1 na WII), ale nie spodziewałem się, że zombie z Vanguard będą takie złe… to jest do bani.

– skomentował JJBaarjaa

Czy wkurzenie graczy faktycznie zwróci uwagę Activision? Raczej w to wątpię, choć marzyć zawsze można. Jakby nie patrzeć, niektórym nowości wprowadzone do trybu zombie mogą się spodobać. Wszystko jest kwestią tego, która grupa odbiorców będzie bardziej liczna: ta wściekła na wydawcę czy zadowolona ze zmian.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie