Zapowiedź Call of Duty Vanguard w Warzone - snajperka

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Gracze Call of Duty: Vanguard wściekli na jeden z trybów. „Proszę, anulujcie pre-ordery”

Tryb zombie do Call of Duty: Vanguard mocno wkurzył wielu graczy. Recenzje gry ujawniły poważne braki w lubianym przez fanów wariancie zabawy i niektórzy nawołują do anulowania zamówień przedpremierowych na grę.

Jednym z najważniejszych problemów trybu zombie jest brak ciekawej zawartości, który skutkuje szybko wkradającą się powtarzalnością i w końcu nudą. Choć tryb zombie jest też bardziej przystępny dla nowych graczy, najwięksi fani nieumarłych nie są zachwyceni zmianami.

Ludzie, jeśli nie jesteście w 100% przekonani do trybu zombie z Vanguard, proszę anulujcie swoje zamówienia przedpremierowe i nie kupujcie gry. To jedyna rzecz, która naprawdę pokaże Activision, że społeczność zombie jest naprawdę wkurzona tą żałosną zawartością premierową (lub jej brakiem). (…).
To jest dno dla społeczności zombie i jeśli wszyscy się zjednoczymy, może to będzie najniższy punkt w historii Call of Duty, a oni będą mogli wyciągnąć wnioski z tej smutnej wymówki „gry zombie”.

– napisał Death-Stroke01 na forum Reddit

Co więcej, niektórzy faktycznie anulują swoje pre-ordery. Pod zacytowanym wyżej wątkiem znalazło się paru graczy, którzy zdecydowali się na wycofanie zamówienia przedpremierowego.

Właśnie zażądałem zwrotu pieniędzy za mój pre-order Vanguard. Miałem naprawdę dobre oczekiwania co do trybu zombie (jestem graczem zombie od 2010 roku, grałem w BO1 na WII), ale nie spodziewałem się, że zombie z Vanguard będą takie złe… to jest do bani.

– skomentował JJBaarjaa

Czy wkurzenie graczy faktycznie zwróci uwagę Activision? Raczej w to wątpię, choć marzyć zawsze można. Jakby nie patrzeć, niektórym nowości wprowadzone do trybu zombie mogą się spodobać. Wszystko jest kwestią tego, która grupa odbiorców będzie bardziej liczna: ta wściekła na wydawcę czy zadowolona ze zmian.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%