Amazon Prime Gaming i Battlefield 2042

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Amazon Prime Gaming z darmową grą od EA w grudniu. Będą też przedmioty do BF2042

W połowie października w Polsce wystartowała usługa Amazon Prime wraz z Gaming. W jej ramach gracze mogą zgarnąć masę bonusów do gier i bezpłatne tytuły, a teraz Amazon zacieśnił współpracę z Electronic Arts.

Partnerstwo zaowocuje wieloma dodatkowymi bonusami od EA, które zgarną subskrybenci Prime Gaming. Tą najważniejszą z nich będzie rozdawnictwo Need For Speed: Hot Pursuit Remastered. Grę odbierzemy już w grudniu przy aktualizacji oferty subskrypcji. Co więcej, dla graczy przygotowano inne bonusy.

Na początku grudnia odbierzemy paczkę przedmiotów kosmetycznych do Battlefield 2042. Będą to skórki dla broni, pojazdów i specjalisty. Podobne bonusy do nowego BF-a trafią do Prime Gaming w kolejnych miesiącach.

Przygotowano także więcej darmowej zawartości do Apex Legends. Do końca 2022 roku otrzymamy kolejne przedmioty kosmetyczne do battle royale od Respawn Entertainment.

Na dokładkę pozostawiono potwierdzenie tego, że gracze mogą liczyć na więcej bezpłatnych bonusów do tytułów od EA Sports. Na szczegóły musimy jednak zaczekać.

Już teraz możecie odebrać kilka dobrych gier w ramach subskrypcji Amazon. Opis oferty Amazon Prime Gaming na listopad 2021 znajdziecie w tym artykule. Na stronie usługi odbierzecie też wiele innych bonusów dostępnych w ofercie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%