Resident Evil: Welcome to Raccoon City ujęcie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Licker wygląda jak rozgotowany kalafior na zwiastunie Resident Evil: Witajcie w Raccoon City

Seria zombiaczych gier Capcom od zawsze stoi potworami. Nie inaczej jest z najnowszą adaptacją marki, czyli Resident Evil: Witajcie w Raccoon City.

W sieci pojawił się nowy zwiastun widowiska. Materiał skupia się na obecnych w filmie maszkarach. Nie zabraknie zombiaków, dziwacznych mutantów i wątpliwej jakości efektów specjalnych.

O ile nieumarli i inne maszkary korzystające z efektów praktycznych wypadają naprawdę przyzwoicie, CGI wygląda, jakby pochodziło z horroru klasy C. Szczególnie paskudnie wygląda Licker, który przypomina raczej rozgotowanego w barszczu kalafiora, a nie śmiercionośnego mutanta. Szkoda, choć trzeba brać poprawkę na fakt, że Resident Evil: Witajcie w Raccoon City nie dysponuje wielkim budżetem.

Na szczęście obraz reżyserii Johannesa Robertsa nie miał i dalej nie ma być wybitnie dobrym filmem, a ukłonem w stronę fanów gier wideo z cyklu Capcom. Jako takowy zapowiada się wyśmienicie i choć nie jestem miłośnikiem tej serii, czekam na premierę z nieukrywaną ciekawością.

Film zadebiutuje 3 grudnia bieżącego roku. Wtedy też trafi on do kin. Na ten moment nie wiadomo nic na temat premiery na dostępnych w naszym kraju platformach streamingowych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%