Death Stranding - PlayStation zamyka usta insiderom
0 komentarzy

Death Stranding darmową grą grudnia w Amazon Prime Gaming? Sensowna teoria internauty

Jeden z internautów ma własną teorię na temat darmowej gry Amazon Prime Gaming w grudniu. Jego zdaniem będzie to Death Stranding i… ma to sens!

Szalone teorie internautów to zdecydowanie to, co lubimy najbardziej!

Death Stranding za darmo w Amazon Prime Gaming

Amazon Prime jest oficjalnie dostępne w Polsce, a co za tym idzie – darmowa dostawa, zniżki i pełen katalog wielu filmów i seriali. Graczy jednak szczególnie powinni zainteresować się Amazon Prime Gaming, czyli wliczoną w cenę subskrypcją, w ramach której co miesiąc dostajemy mnóstwo zawartości do gier i pełne wersje świetnych tytułów.

W ubiegłym miesiącu mogliśmy odebrać m.in. Star Wars Squadrons i Ghostrunner. Teraz możemy przypisać pełną edycję Control i Dragon Age: Inkwizycja oraz hit z Larą Croft. A następnie… no, być może dostaniemy coś od Kojimy.

Teoria internauty jest zaskakująco sensowna, a to dlatego, że stoją za nią istotne argumenty. Użytkownik forum Reddit o ksywce BurstIntoBlue już wcześniej przedstawiał swoje teorie, jednak mało kto go słuchał. Z czasem się potwierdziały – faktycznie dostaliśmy Control!

Teorie, które mają sens!

Redditor zakłada, że Amazon powinien szykować coś „wielkiego” w sam raz na sezon świąteczny. Dostaliśmy już wydane przez 505 Games na platformie GOG Ghostrunner i Control, więc sugerując się poniższym plakatem – pora na DS.

Problem w tym, że DS nie ma na GOG, co jednak nie oznacza, że tam się nie pojawi. Jakby tego było mało, internauta dostał ciekawego maila od platformy. Twórcy dziękują w nim graczom za przypisanie sobie Ghostrunnera do konta za pośrednictwem Prime Gaming. Scrollując na sam dół, zobaczymy trzy kafelki – październik, listopad i grudzień. W październiku dostaliśmy wspomnianego już „biegacza”, w listopadzie jest to Control, a w grudniu… mogłoby to być wspomniana produkcja od Kojimy. „GOG i 505 Games mają dla Was więcej niespodzianek w zanadrzu” – czytamy.

Brzmi to wszystko jak najbardziej sensownie, ale problem w tym, że… gra od Hideo Kojimy niekoniecznie kiedykolwiek trafi na GOG. Istotny jest w niej wciąż „aktywny” tryb multiplayer. Gdy ostatnio na platformę wleciał Hitman z wymogiem połączenia internetowego, został on usunięty, gdy okazało się, że gracze uznają to za DRM łamiący regulamin. No cóż, pozostaje nam czekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%