Call of Duty Vanguard - żołnierz strzela z karabinu, uśmiecha się

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Recenzje Call of Duty: Vanguard. Gdzie ta świetna kampania?

Ukazały się już pierwsze recenzje Call of Duty: Vanguard. Choć to nadal dobry CoD, znalazło się miejsce na parę słów krytyki w stronę kampanii.

Nie zmienia to faktu, że gra absolutnie nie jest zła. Oceny są raczej pozytywne, choć bez większego zaskoczenia. Znalazło się parę wyższych not, ale nie oczekujcie czegoś nadzwyczajnie dobrego.

Oto wybrane oceny Call of Duty: Vanguard:

  • GamingTrend – 9/10
  • PlayStationLifestyle – 8.5/10
  • COGConnected – 8.4/10
  • PCGamesN – 8/10
  • GameInformer – 8/10
  • AttackoftheFanboy – 4/5
  • HardcoreGames – 4/5
  • GameSpot – 7/10

Najczęściej wymienianą zaletą gry jest – bez zaskoczenia – tryb multiplayer, który oferuje aż 20 map i satysfakcjonującą rozgrywkę. Dodatkowo recenzenci chwalą ilość dostępnej zawartości, która rozwinie się jeszcze po premierze. Liczne pochwały zgarnia także oprawa wizualna.

Niestety, jeśli liczyliście na wybitną w kontekście całej serii kampanię, rozczarujecie się. Unikatowe postacie mają nie pasować do Call of Duty, niektóre misje podobno odstają od reszty, a wszystkie zadania nie zajmą zbyt wiele czasu. Dopracowania ma wymagać również tryb zombie. Zabrakło też znaczącej innowacji, choć chyba mało kogo to już dziwi.

Jeśli jesteście fanami Call of Duty, Vanguard powinno spełnić Wasze oczekiwania. Jeśli jednak rozważaliście powrót do marki w nadziei na innowację lub chociaż bardzo dobrą kampanię, lepiej dobrze się zastanówcie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%