DoGRYwka - Geralt z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, logo Netflix, piłkarz na murawie z eFootball

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – „pływacy” w eFootball, genialna robota przy zbroi Geralta i pierwsze gry Netflixa

Tak przepięknego kostiumu z gry jeszcze nigdy nie widziałem. Pewien fan Wiedźmin 3: Dziki Gon odtworzył standardowy ubiór Geralta. Ten prezentuje się niesamowicie, a wystarczyło poświęcić na niego „zaledwie” 200 godzin pracy.

Dziś do sieci trafił nowy gameplay z eFootball, czyli jeszcze niewydanej części cyklu PES. Nie przypadł on do gustu jednemu z naszych redaktorów, aczkolwiek nie pod kątem mechanik. Więcej o tym przeczytacie w jednym z naszych artykułów.

W Polsce dostępne są już pierwsze gry wydane przez Netflix. Powiązane są z serialem Stranger Things, dlatego powinny znaleźć spore uznanie. To tylko kilka najciekawszych tekstów z dzisiaj, dlatego sprawdźcie, czy wszystko już przeczytaliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się