Xbox Series X - konsola inspirowana Halo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox Series X z kosmosu. Prześliczna i limitowana konsola dla fanów Halo

Microsoft zaprezentował specjalne wydanie konsoli Xbox Series X. Limitowana wersja sprzętu może mocno zachwycić miłośników serii Halo.

Na wczorajszej konferencji Gamescom wreszcie poznaliśmy pełną datę premiery Halo Infinite. Po licznych perturbacjach, tytuł wreszcie zmierza do graczy i zanosi się, że tym razem obejdzie się bez opóźnień.

Microsoft postanowił świętować wielkie ogłoszenie z przytupem. Na pokazie zaprezentowano nie tylko nowe materiały z Halo Infinite, ale także specjalną wersję konsoli Xbox Series X. Ta zadebiutuje 15 listopada bieżącego roku, choć nie mamy pewności, że w tym samym momencie ukaże się w Polsce.

Trzeba przyznać, że projekt wygląda olśniewająco. Futurystyczny design to jedno, ale warto też zwrócić uwagę na liczne detale, które dodają konsoli uroku. Dla wielu graczy będzie to najładniejsza dostępna na rynku wersja Xbox Series X. Zmian doczekał się także kontroler.

Inspirowany serią Halo sprzęt kupimy w naszym kraju w cenie 2599 złotych. W zestawie otrzymamy odpicowaną konsolę, grę Halo Infinite oraz prześlicznego pada do Xbox Series. Zestaw jest więc dość standardowy, choć z pewnością znajdą się chętni na taką wersję sprzętu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się