0 komentarzy

Netflix uderza z grami na polski rynek. Dostępne są już dwa tytuły

Od dzisiaj użytkownicy telefonów z systemem Android mogą pobrać dwie gry. W sklepie Play znalazły się tytuły ze znanego uniwersum z platformy Netflix.

Jak ogłoszono na polskim, oficjalnym profilu platformy Netflix, od dzisiaj wszyscy użytkownicy telefonów z systemem Android mogą już pobrać dwie gry. Chodzi o Stranger Things 1984, a także Stranger Things 3, czyli jednego z flagowych uniwersów tej platformy streamingowej. Jak zapewnia firma, w grach nie ma reklam ani mikropłatności. Gry pojawiły się na rynku w 2017 i 2019 roku.

Pierwsza z nich (Stranger Things 1984) to pixelowa gra izometryczna. Wcielamy się w głównych bohaterów serialu i eksplorujemy miasteczko Hawkins. Naturalnie nie zabraknie znanych lokacji jak np. Mrocznej Puszczy. Rozwiązujemy łamigłówki (każda z postaci ma swoje unikalne umiejętności), walczymy z przeciwnikami i zbieramy różne przedmioty. Prosta, ale utrzymana w klimacie produkcja.

Z kolei Stranger Things 3 to produkcja, która wiernie trzyma się źródła, czyli serialu. Oczywiście pojawią się nowe zadania, czy interakcje, których nie uświadczymy podczas oglądania odcinków na Netflixie. Tytuł cechuje się trybem dwuosobowym, dzięki czemu możemy grać z drugą osobą na jednym urządzeniu. Ponownie wybieramy jedną z wielu postaci, eksplorujemy miasteczko, walczymy i rozwiązujemy zagadki.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w te produkcje, to teraz jest świetna okazja. Niestety wyłącznie w sklepie Play.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się