New World - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Klimatyczny trailer New World. Niedługo rusza otwarta beta

Amazon sprezentowało graczom nowy zwiastun New World. Wyczekiwane MMORPG debiutuje nie długo i szykuje się do otwartej bety.

Niedawno Amazon znów opóźnił premierę swojego nowego MMORPG. Ta zaplanowana jest na 28 września, ale nie oznacza to, że na granie poczekamy aż tak długo. Wydawca ogłosił, że każdy chętny gracz sprawdzi New World jeszcze na początku przyszłego miesiąca.

Otwarta beta wystartuje 9 września i zakończy się 12 września. O dostęp do niej można się zgłaszać już od 8 września. Zgłoszenia będą przyjmowane przez kartę gry na Steam. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że postępy z bety nie przeniosą się do pełnej wersji gry. Nie przywiązujcie się więc do swoich postaci.

Co więcej, Amazon podzielił się nowym zwiastunem gry. Możemy na nim podziwiać piękne widoczki, mniej pięknych przeciwników i ważne lokacje ze świata gry. Jest na czym zawiesić oko i jeśli chcecie zatopić się w klimacie New World, warto obejrzeć nowy materiał.

Miałem okazję zaangażować się w zamkniętą betę gry i już wtedy była w bardzo dobrym stanie. Premierę opóźniono ze względu na pomniejsze poprawki oraz problemy z serwerami. Te były mocno obciążone i miejmy nadzieję, że przetrwają natłok graczy na początku września.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się