Mężczyzna w barze bije się z oprychami.
0 komentarzy

Tagi: ,

Kung-fu pełną gębą. Kopniaki i łamane gnaty w nowym zwiastunie Sifu

Pojawił się nowy zwiastun z gry Sifu. Bijatyka z kung fu w roli głównej zawita do nas już na początku przyszłego roku. Okładanie pięściami gwarantowane.

Na wczorajszych pokazach z Gamescom dostaliśmy krótki zwiastun nadchodzącej bijatyki Sifu. Tytuł ma swoją premierę 22 lutego przyszłego roku na PC, PS4, a także PS5. Warto wspomnieć, że produkcja trafi do sklepu Epic Games Store. Otrzymaliśmy również informacje, że dzięki edycji deluxe zagramy w grę 48 godzin przed właściwą premierą. Tytuł jest już dostępny w przedsprzedaży.

W Sifu wcielimy się w adepta sztuki kung-fu, który szuka zemsty na zabójcach jego rodziny. Bohater będzie przemierzał różne lokacje ponurego miasta w poszukiwaniu morderców. Nierzadko stanie w szranki z przeważającym liczbowo wrogiem. Walka i eksploracja map wydają się szkieletem całej rozgrywki. Zapewne refleks gracza odegra ważną rolę podczas starć. Całość oblewa klimatyczna i komiksowa grafika.

Na koniec warto dodać, że otoczenie jest zniszczalne, dzięki czemu można je wykorzystać do walki z oponentami. Nie zapominajmy również o rozwoju głównego bohatera. Wraz z postępem, protagonista nabędzie nowe umiejętności i zdolności pomagające mu w potyczkach. Gra skupi się wyłącznie na trybie dla jednego gracza.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się