0 komentarzy

DokeV bez daty premiery, ale pojawiła się mała nadzieja

Twórcy DokeV nie zdradzili za wiele szczegółów na temat samej gry. Nie znamy platform, ani daty premiery. Pojawiły się jednak małe przecieki.

Po wczorajszej gamescomowej zapowiedzi ślicznie wyglądającej gry DokeV zapewne wielu graczom nasunęło się pytanie: kiedy zagramy w ten tytuł? To zresztą niejedyne pytanie, jakie nasuwa się po obejrzeniu trailera. Nie znamy również wszystkich platform, na których zagramy. Twórcy potwierdzili PC i konsole, ale nie wiadomo czy chodzi o nowe, czy stare generacje, a może obie.

Wróćmy jednak do daty, gdyż otrzymaliśmy nowe poszlaki. Jak podaje GamesSpot, gra ma się pojawić „jakoś w 2022 roku”. Oczywiście nie możemy brać takiej daty za pewnik, ale zawsze to „więcej niż nic”. Wciąż nie mamy żadnych oficjalnych potwierdzeń od samych deweloperów. Przypomnijmy, że pierwotnie w 2019 roku ukazał się pierwszy gameplay z gry. Wtedy była jeszcze produkcją MMORPG z otwartym światem. Wczoraj dzięki tralierowi dowiedzieliśmy się, że tytuł będzie RPG dla jednego gracza.

Czym jest DokeV? Gra mocno inspiruje się… Pokemonami! Do jednych z głównych zadań gracza należy zbieranie różnorakich potworów. Nie brakuje także walki z nimi, bo raczej stwory łatwo się nie poddadzą. Warto podkreślić, że bohaterami są dzieci. Tempo rozgrywki jest szybkie, a wybuchy spektakularne. Chyba nie muszę wspominać o kolorowej, nawet cukierkowej grafice. Musicie sami to zobaczyć!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się