Saints Row The Third Remastered - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Saints Row The Third Remastered do odebrania za darmo na PC

Mamy miłą niespodziankę dla kolekcjonerów darmówek. Możecie zgarnąć bezpłatnie Saints Row The Third Remastered w wersji na PeCety.

Fani serii Saint’s Row mają bardzo intensywny tydzień. Na targach Gamescom 2021 zapowiedziano nową odsłonę serii, która jest też przy okazji jej restartem. Widać, że nie wszyscy są zadowoleni, ale mamy również dobre wieści dla miłośników starszych części.

Jeśli gracie na PC, możecie zgarnąć zupełnie za darmo Saints Row The Third Remastered. Gra jest dostępna do odebrania na Epic Games Store. Spieszcie się, bo promocja potrwa tylko do 2 września do godziny 17:00. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun tego remastera.

Wersja remastered posiada wszystkie dodatki i DLC, które kiedykolwiek trafiły do gry. To kompletne wydanie tej produkcji i jeśli nie graliście w The Third, moim zdaniem jest to tytuł, który bezsprzecznie warto nadrobić.

The Third jest również prawdopodobnie najbardziej docenianą przez fanów odsłoną. Gra ma wszystko to, za co gracze pokochali Saints Row. Szalone pomysły na misje przeplatają się tu z unikatowymi postaciami i przyjemną rozgrywką. Nawet jeśli gameplay Was nie przekonuje, odebrać zawsze można.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się