Scorn - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wiemy, kiedy mniej więcej ukaże się ociekające krwią i śluzem Scorn

Wygląda na to, że premiera Scorn zbliża się wielkimi krokami. Microsoft po cichu zdradził, kiedy mniej więcej należy spodziewać się debiutu klimatycznego FPS-a.

Na targach Gamescom 2021 ujrzeliśmy całą masę ciekawych zapowiedzi. Znalazło się nawet miejsce na parę ogromnych i niespodziewanych ogłoszeń. Co ciekawe, niektóre zajawki przemycono w dość niecodzienny sposób.

W pewnym momencie transmisji Opening Night Live widzowie mogli zapoznać się z reklamą Xbox Game Pass. Widzieliśmy na niej kilka zapowiedzianych już gier, a jedna z nią było Scorn. Plansza z logo gry wskazuje, że ta ukaże się jeszcze jesienią bieżącego roku. Dotychczas wiedzieliśmy tylko, że premiera planowana jest na ten rok, co mogło budzić obawy odnośnie ewentualnego opóźnienia.

Scorn - premiera na jesień 2021

Co prawda nadal nie jest to pełna data premiery, ale taki szczegół również cieszy. Wiele wskazuje na to, że Microsoft potwierdzi konkretny termin debiutu w ciągu najbliższych paru miesięcy. Jeśli gra ma zadebiutować jesienią, wypadałoby już przygotować na to graczy.

Jeśli jeszcze nie widzieliście Scorn, a jesteście fanami niepokojących gier, koniecznie warto nadrobić prezentacje tego tytułu. To nietypowa, często obrzydliwa produkcja, która dosłownie ocieka klimatem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się