0 komentarzy

Polak prezentuje Midnight Fight Express. Krwawa jatka na zwiastunie

Podczas trwania Gamescomu, Humble Games pokazało Midnight Fight Express. Produkcja jest tworzona wyłącznie przez jedną osobę, naszego rodaka. Premiera już w 2022 roku.

Jacob Dzwinel, czyli polski deweloper tworzący na silniku Unity, doczekał się prezentacji swojego (niejedynego) dziecka, czyli Midnight Fight Express. Wydawca podczas trwania targów Gamescom udostępnił krótkie wideo z produkcji. Gra prezentuje się naprawdę dobrze za sprawą efektownego i efektywnego systemu walki. Nie brakuje również satysfakcjonującego rozwalania otoczenia. Tytuł pojawi się na PC, Switchu, a także konsolach Sony i Microsoftu (będzie w Game Passie). Data jest planowana na lato przyszłego roku.

Kilka cech Midnight Fight Express:

  • Szybki system walki zawierający lekkie i ciężkie ciosy, blokowanie, kontry, rzucanie, unikanie, a także bronie dystansowe i do walki wręcz;
  • Brutalne finiszery oraz zabójstwa przy użyciu elementów otoczenia oraz interaktywnych przedmiotów;
  • Zaprojektowane animacje walki przy użyciu motion capture;
  • Dostosowywanie postaci dzięki zmianie ubioru, umiejętności, a także stylu walki;
  • Świetny soundtrack
  • Ponad 40 poziomów bardzo wymagającej rozgrywki; każdy etap podsumowują zdobyte punkty i tablice z wynikami.

Gra na obecną chwilę wygląda świetnie. Tempo jest szybkie, ale nie widać chaosu na planszach. Destrukcja otoczenia wraz z animacjami walki są soczyste i satysfakcjonujące. Na rynku gier nigdy za mało dobrej rozwałki. Deweloperowi życzymy samych sukcesów i powodzenia!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się