DokeV - zrzut ekranu z gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nintendo, tak powinny wyglądać nowe Pokemony! Oto przepiękny gameplay DokeV

Na targach Gamescom zaprezentowano gameplay z DokeV. Tytuł przypominający swoim zamysłem Pokemony wygląda naprawdę fenomenalnie.

Pearl Abyss ma coś fajnego dla fanów Pokemonów. DokeV to akcyjniak z otwartym światem, w którym zadaniem gracza jest zbieranie unikatowych stworów. Grę cechuje bardzo szybka i intensywna akcja oraz kolorowa stylistyka.

Dodatkowo trudno nie pochwalić grafiki. Ta jest obłędna i bardzo zgrabnie łączy imponującą jakość oprawy z przyjemnym dla oka stylem. Aż strach pomyśleć, jak mocny musi być PeCet, który uruchomi ten tytuł na maksymalnych ustawieniach graficznych.

Patrzę na DokeV oraz nowe Pokemony i… cóż, przepaść jest ogromna. Oczywiście marka Nintendo jest ograniczona do jednej, niezbyt imponującej pod względem mocy platformy, ale i tak dało się z niej wykręcić ładniejszą oprawę.

Rzecz jasna DokeV to nie dosłowny klon słynnej serii, ale prezentuje podobny pomysł na rozgrywkę. Niemniej myślę, że może i propozycja Pearl Abyss nie zagrozi znanemu IP, ale na pewno zachęci do siebie wielu jego fanów. Zobaczymy, czy gra w praktyce wypadnie tak dobrze, jak na zwiastunie.

Niestety, nie znamy jeszcze konkretnej daty czy nawet roku debiutu. Kolejne szczegóły gry powinniśmy poznać w nadchodzących miesiącach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się