Wiedźmin 3 Dziki Gon - zbroja żmii - PG - GF

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Niesamowity kostium Geralta z Wiedźmina 3. 200 godzin prac nie poszło na marne

6 lat od premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, a fani z całego świata dalej kreują niesamowite rzeczy związane z tą produkcją. Tym razem chcę z Wami podzielić się kostiumem, na stworzenie którego twórca poświęcił masę czasu.

A dokładnie blisko 200 godzin. Autorem tego dzieła jest SurSparkz, który pracował nad nim przez ostatnie lata. Widać na pierwszy rzut oka, że standardowa zbroja Geralta wyszła mu niesamowicie. Wygląda po prostu jak wyjęta prosto z samej produkcji CD Projekt Red. Autor nie zapomniał o wielu detalach, a nawet jest pełne wyposażenie.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - zbroja żmii - z daleka - PG

Mamy w tym przypadku aż dwa miecze, kuszę, hak na trofea i medalion mocy. Całość prezentuje się fenomenalnie i cieszy fakt, że pomyślano dosłownie o wszystkim. Warto zaznaczyć, że każdy element tego stroju jest wykonany ręcznie.

Nie wiem jak na Was, ale na mnie powyższe grafiki zrobiły ogromne wrażenie. Trzymam mocno kciuki za następne kostiumy wykonane przez tego śmiałka, ponieważ w mojej opinii wykonuje swoją robotę perfekcyjnie. Te 200 godzin na pewno nie poszło na marne. Jestem ciekaw, jakby SurSparkz sobie poradził z innymi zbrojami z Wiedźmin 3: Dziki Gon. Zdecydowanie jest jeszcze kilka kandydatów, którzy też świetnie się prezentują w grze.

Widać spory postęp względem poprzednich kreacji udostępnionych przez tego mężczyznę. Udostępnił on wcześniej na Reddicie dwa inne swoje pomysły. W przeszłości podjął się próby odtworzenia kostiumów z The Legend of Zelda: Breath of the Wild oraz DOOM (2016).

Na Planecie Gracza często publikowane są artykuły na temat twórczości fanów wielu dzieł popkultury. Ostatnio np. pisałem o niesamowitej dioramie z Lady Dimitrescu z Resident Evil Village. Artykuł jej poświęcony znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się