Netflix - The Witcher - Wiedźmin i logo Netflix

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Netflix zapowiedział swoje „Tudum”, czyli cyfrowy event z prezentacją nowości

Wielkich pokazów nie ma końca. Wczoraj odbyła się transmisja z Gamescom 2021, niedawno mieliśmy E3, a Netflix zapowiedział już własną imprezę.

Tudum odbędzie się 25 września (sobota) o godzinie 18:00 czasu polskiego. Będzie to event całkowicie dziejący się w sieci, co powinno przypaść do gustu wszystkim netflixo-maniakom. Transmisję zobaczycie odpowiednio na Twitchu, Twitterze i YouTube.

Aby zachęcić Was do śledzenia wydarzenia, serialowo-filmowy gigant wrzucił do internetu poniższe nagranie. Zobaczycie tam masę swoich ulubionych aktorów z wielu produkcji, dlatego tym bardziej zachęcam do zapoznania się.

Tytuł eventu oczywiście nawiązuje do znanego wszystkim dżingla, który można usłyszeć przed rozpoczęciem seansów na platformie Netflix. Niezwykle mnie to rozśmieszyło, aczkolwiek uważam to za szczególnie trafioną nazwę. Nie uważacie?

Podczas wydarzenia zostaną pokazane nowości z obecnie opracowywanych przez Netflixa projektów. Nie zabraknie między innymi Stranger Things oraz Wiedźmina. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać.

Mam nadzieję też na masę zaskoczeń, ale raczej o to nie powinienem się martwić. A jakie są Wasze oczekiwania? Na jakiś z nadchodzących tytułów czekacie?

Być może przegapiliście nasz ostatni „netflixowy” news o nadchodzących nowościach. Jeśli tak, zachęcam zajrzeć do tego artykułu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się