Czerwony ciągnik.
0 komentarzy

Francja wita w nowym zwiastunie Farming Simulator 22. Wiadomo, co w season pass

GIANTS Software pokazało kolejny trailer z Farming Simulator 22, a wraz z nim nadchodzącą nową mapę. Są również informacje o season passie.

Twórcy z GIANTS Software udostępnili zwiastun do swojej nadchodzącej produkcji. Chodzi oczywiście o symulator roli, czyli Farming Simulator 22. Szkielet rozgrywki pozostaje taki jak zawsze: przy pomocy rolniczych maszyn i innych narzędzi dbamy o nasze gospodarstwo. Tytuł wystartuje już 22 listopada bieżącego roku na PC, XONE, XSX S|X, PS4, a także PS5. Czego możemy się spodziewać po kolejnej odsłonie słynnego symulatora?

Niektóre z nowości w Farming Simulator 22:

  • Nowe mapy, uprawy (oliwki, winogrona oraz sorgo) i wiele więcej;
  • Ponad 400 autentycznych maszyn i narzędzi;
  • Ponad 100 prawdziwych licencjonowanych marek;
  • Cykl pór roku oraz łańcuchy produkcyjne;
  • Multiplayer z trybem kooperacji ze znajomymi;
  • ModHub oferujący darmową zawartość stworzoną przez społeczność.

Mapę, którą zobaczyliście na zwiastunie to Haut-Beyleron. Francuskie malownicze tereny pozwolą Wam uprawiać m.in. nowe winogrona, oliwki czy sorgo. Oczywiście nie zabraknie charakterystycznych lokacji na mapie jak np. obserwatorium czy ruiny zamku. To nie wszystko!

Twórcy podali informacje również o season passie. Jeśli zdecydujecie się na zakup przepustki, to otrzymacie dostęp do wszystkich trzech nadchodzących mini DLC z maszynami i narzędziami. Co więcej, na jesieni 2022 roku gra ma dostać ogromne rozszerzenie. Na razie wiemy, że będzie się w nim znajdować nowa mapa oraz maszyny.

Już jutro o godzinie 21:00 odbędzie się transmisja na żywo, w której twórcy opowiedzą więcej o nadchodzącej produkcji. Tutaj obejrzycie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się