0 komentarzy

Aktualizacja Resident Evil Village rozprawia się z „opornymi” procesorami

CAPCOM udostępnił małą aktualizację do Resident Evil Village na komputery osobiste. Naprawiono problem z uruchomieniem gry.

Ostatnio pisaliśmy o aktualizacji do Resident Evil Village, która poprawiała stabilność i płynność pecetowej wersji. Dwa dni temu twórcy również udostępnili kolejną łatkę poprawiającą produkcję. Tym razem lista zmian i nowości jest znacznie, znacznie krótsza. Do najważniejszych usprawnień należy naprawa błędu, w wyniku którego niektóre procesory nie były w stanie załączyć gry. Poniżej znajdziecie pełną listę zmian.

Aktualizacja z 24 sierpnia do Resident Evil Village:

  • Naprawiono błąd, który powodował, że niektóre procesory uniemożliwiały włączenie gry;
  • Mniejsze poprawki niektórych graficznych procesów.

I to tyle, serio. Standardowo po włączeniu Steam, aktualizacja powinna sama się ściągnąć.

Trzeba jednak (mimo wszystko) docenić twórców, że starają się naprawić lekko niedoszlifowaną wersję na PC. Miejmy nadzieje, że większość poważnych usterek, które pojawiały się u graczy, znikły i nie przeszkadzają w zabawie. A jak u Was działa najnowsza odsłona z cyklu RE? Macie jakiekolwiek problemy z produkcją?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się