Pobieraj i sprawdzaj za darmo Riders Republic. Wielkie wyścigi po parkach narodowych w USA

Riders-republic rowerzysta
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Przez dwa dni każdy może wypróbować ekstremalne Riders Republic. Wystartowała otwarta beta na wszystkich platformach.

Od dzisiaj przez dwa dni możecie zupełnie za darmo przetestować nadchodzące Riders Republic. Beta jest dostępna na PC, PS4, PS5, XONE oraz XSX S|X. Na tych też platformach tytuł pojawi się w pełnej wersji już 28 października bieżącego roku. Testy umożliwiają rozgrywkę crossplay, dlatego też będziecie mieć szansę zmierzyć się z graczami ze wszystkich dostępnych platform. Stąd pobierzecie tytuł. Jeśli pierwszy raz słyszycie o RR, to postaram się zwięźle wyjaśnić Wam, czym jest ta produkcja.

Przede wszystkim Riders Republic to społecznościowa gra wyścigowa, która skupia się wokół 5 ekstremalnych dyscyplin: rower, wingsuit, narty, odrzutowy wingsuit oraz snowboard. Twórcy do zabawy oddają nam dzikie (ale nie tylko) tereny parków narodowych w Stanach Zjednoczonych. W przeróżnych wyścigach bierze udział nawet 50 graczy (z ograniczeniami na konsolach starszej generacji). Całość jest utrzymana w lekkiej atmosferze, wzbogaconej przez kolorowe ubiory i pojazdy. Oczywiście te możemy dowolnie customizować.

Co więcej, twórcy na wczorajszym Gamescomie udostępnili nowy zwiastun rozgrywki. Nie brakuje szaleńczych pościgów, ale także efektownych akrobacji. Deweloperzy zdradzili również rąbka tajemnicy dotyczących niektórych elementów rozgrywki. Koniecznie zerknijcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie