Saints Row PG

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Saints Row nie będzie dostępne na Steam. Przynajmniej przez pewien czas

Potwierdzono, że nowa odsłona Saints Row w wersji na PC nie będzie dostępna na Steam. Gra jest czasowo ekskluzywna dla Epic Games Store.

Niedawna zapowiedź powrotu Świętych spotkała się z bardzo mieszanym odbiorem. Gra może się podobać lub nie, ale jest chyba trochę za wcześnie, aby z góry ją skreślać.

Poza dyskusyjnym klimatem produkcji, pojawiły się inne, dość kontrowersyjne wieści. Okazuje się, że PeCetowa wersja gry jest czasowo ekskluzywna dla Epic Games Store. Oznacza to, że w okolicach premiery nie kupimy jej na platformie Steam.

Niestety, na razie nie wiadomo, do kiedy potrwa czasowa ekskluzywność. Patrząc na przykład Metro Exodus oraz innych gier czasowo ekskluzywnych dla platformy Epic Games, możemy przypuścić, że gry nie kupimy na Steam przez przynajmniej rok od premiery. Choć póki co możemy tylko gdybać, zdaje się to być najbardziej prawdopodobna opcja. Warto jednak zaczekać na oficjalne ogłoszenie wydawcy lub Epic Games.

Jeśli nie przekonuje Was nowe Saint’s Row, pamiętajcie, że możecie teraz odebrać za darmo remaster trzeciej odsłony serii. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule. Spieszcie się, bo promocja nie potrwa długo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się