PS Plus Lipiec 2021
0 komentarzy

Oferta PS Plus październik 2021 z pierwszym wiarygodnym przeciekiem

Informacja od znanego insidera oraz wczorajszy Gamescom być może zasugerowały nam nadchodzącą grę w ofercie PS Plus październik 2021.

Jeśli jesteście na bieżąco z wszelkimi newsami od Sony, to zapewne czytaliście naszego wczorajszego newsa o grze w PS Plus wrzesień 2021. Pisaliśmy, że już za kilkanaście dni otrzymamy JETT: The Far Shore, a podstawą do takiego stwierdzenia były wieści od insidera Shpeshal_Nick.

Nie znaliśmy wówczas daty premiery wspomnianej gry. Jednak w trakcie Gamescomu trochę więcej nam się rozjaśniło. Otóż produkcja otrzymała datę premiery: 5 października bieżącego roku.

Co w związku z tym? Wszystkie gry z PS Plus są udostępniane do pobrania w każdy pierwszy wtorek miesiąca, który w październiku wypada… 5 października! Pokrywa się to z datą premiery JETT: The Far Shore.

Na pewno zastanawiające jest to, że gra w dniu premiery miałaby się pojawić w PS Plus. Trzeba jednak pamiętać, że Sony kilka miesięcy temu obiecało, że postara się w każdej ofercie PS+ dołożyć grę premierową. Co więcej, w ostatnich miesiącach w ofercie zawsze pojawiają się zupełnie nowe premierowe gry. Tak się składa, że również JETT: The Far Shore idealnie wpasowuje się w tę obietnicę i w zawartość PS Plus październik 2021.

Spokojnie, nie zapomnieliśmy o wrześniowej paczce gier w ramach abonamentu. Choć wciąż nie znamy tytułów, tak użytkownicy z Reddita wytypowali nadchodzące produkcje. Oferta PS Plus wrzesień 2021 powinna być oficjalnie przedstawiona 1 września i udostępniona do pobierania od 7 września. Obecnie możemy wciąż korzystać z dobrodziejstw oferty sierpniowej, w której znajdziemy:

Oferta PS Plus na sierpień 2021 – oto gry z zestawu

  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (PS4)
  • Hunter’s Arena: Legends (PS4, PS5)
  • Tennis World Tour 2 (PS4)
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się