Bohaterowie Days Gone jadą szczęśliwi na motocyklu, Geralt z Wiedźmin 3 Dziki Gon w kapturze, żołnierz z Battlefield 2042

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Days Gone z „grubym” patchem, Geralt z Wiedźmina jak z next-gena i podobno złamano anti-cheat BF2042

Pewien włoski artysta 3D odtworzył Geralta z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w istnie next-genowym wydaniu. Czy tak mogłaby wyglądać grafika kolejnej generacji konsol? Rzućcie okiem i oceńcie.

Świat obiegła wieść o złamaniu zabezpieczeń anty-cheaterskich Battlefielda 2042, choć tytuł jeszcze nie miał swojej oficjalnej premiery. Informacje na ten temat wyszły bezpośrednio od insidera, a nie od DICE lub EA, więc warto brać poprawkę na ich źródło.

Days Gone otrzymało przeogromną aktualizację, która w zasadzie poprawia tylko i wyłącznie błędy. Nie zdziwcie się, jeśli konsola zacznie pobierać Wam patch, a nic nowego nie zobaczycie w świecie produkcji. To tylko kilka najważniejszych wieści tego dnia, a poniżej znajdziecie je wszystkie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się